فراخوان ثبت نام در آزمون تائيد صلاحيت مديران كيفيت

انجمن مدیریت کیفیت ایران برگزار می کند:

2

انجمن مديريت كيفيت ايران به عنوان يك تشكل حرفه اي غير انتفاعي و نهادی مردمي که با هویت حقوقی عهده‌د‌ار نهادینه سازی موضوع کیفیت است ، در راستاي  اهداف كلان خود كه شامل ارتقاء و گسترش دانش و فرهنگ مديريت كيفيت و نهادينه كردن روش هاي تحقق فرهنگ مديريت كيفيت در صنعت و خدمات است ، بعنوان تنها مرجع بي طرف  مورد تایید در این زمینه،  برای اولین بار اقدام به برگزاری آزمون تایید صلاحیت علمي / حرفه اي مديران كيفيت مي نمايد.

اين مهم بر اساس نياز كشور به متخصصين كارآمد و توانا درحوزه  كيفيت و نیاز بازار کار به افرادی با صلاحیت و دارای مهارت و دانش و از طرفي استقبال چشم گیر علاقمندان به ادامه تحصیل و اشتغال به كار در این حوزه و گسترش زمينه هاي شغلي براي صاحبان اين تخصص در برنامه كار انجمن مديريت كيفيت ايران قرار گرفته است.

انجمن مديريت كيفيت ايران به عنوان یک نهاد حرفه ای ملي، وظيفه توسعه  حرفه مديريت كيفيت را  در همه صنايع و خدمات عهده دار است و  و با شفاف سازي  استانداردها و چارچوب شايستگي لازم براي يك مدير كيفيت مي تواند مسير هدايت و توسعه متخصصان كيفيت  را فراهم نمايد. از طرفي با توسعه توانايي سازمانها در مديريت كيفيت ، عملكرد سازمانها را بهبود مي بخشد.

 

هدف از برگزاری:

هدف از برگزاري اين آزمون سنجش و تائيد صلاحيت مديران كيفيت و نزديك كردن سطح عملكرد آنان به استانداردها و معيارهاي جهاني، و ممانعت از ورود افراد ناكارآمد و آموزش نديده به حرفه مهم و پرمسئوليت مديريت كيفيت مي باشد و در نهايت  صدور ‹‹ گواهينامه تائيد صلاحيت حرفه اي مديران كيفيت ›› در  سه سطح “حرفه ای، میانی و پایه” براي متخصصان و  مديران كيفيت درنظر گرفته شده است

 

مخاطبین:

 • مديران كيفيت
 • فارغ التحصیلان رشته هاي مهندسي
 • شاغلين به كار در حوزه كيفيت صنايع / خدمات
 • ارزيابان
 • مميزان
 • مشاوران

شرايط ثبت نام :

عضويت در باشگاه متخصصين كيفيت انجمن مدیریت کیفیت ایران

 

زمان ثبت نام آزمون:

25مرداد لغایت 15 شهريور ماه 1399

 

زمان برگزاری آزمون:

5 مهر ماه 1399

 

مزایای حضور در آزمون:

 • تعيين صلاحيت در آزمون صلاحيت حرفه اي مديران كيفيت از ميان كارشناسان ، روسا و مديران كيفيت كه حائز شرايط مندرج در اطلاعيه منتشر شده از سوي انجمن مديريت كيفيت ايران هستند ، برگزار مي گردد.
 • شرکت در سمينارها و دوره هاي  آموزشی برگزار شده از طرف انجمن و یا مراکز آموزشی مرتبط با انجمن بصورت رايگان يا با تخفيف مناسب براي اعضا
 • اخذ تاییدیه علمی از تنها مرجع تائيد صلاحيت مديران كيفيت در سطح ايران

هزينه  حضور در آزمون:

 • 1500000 ريال

 

شماره حساب:

شماره کارت  ملت : 6104337651189720  بنام انجمن مدیریت کیفیت ایران

2 نظرات
 1. امین بهبودی می گوید

  برای شرکت در آزمون فقط ثبت نام و عضویت کفایت میکند؟
  مبلغ واریزی را چه کسی تایید میکند؟

  1. امیر حیدری می گوید

   سلام
   در ابتدا باید نسبت به عضویت و تکمیل اطلاعات در باشگاه متخصصان و مروجان کیفیت از طریق همین وب سایت اقدام نمایید
   بعد از پرداخت هزینه با شماره تلفن 88101192 دبیرخانه انجمن تماس حاصل فرمایید و فیش را ارسال کنید
   و مراحل آزمون را توضییح دهند خدمت شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.