گزارش بازدید از شرکت پگاه تهران(شیر پاستوریزه)

گزارش بازدید از شرکت پگاه تهران(شیر پاستوریزه)

انجمن مدیریت کیفیت ایران با هدف ارائه دستاوردهای نظام مدیریت کیفیت در سطح اعضای انجمن جلساتی با میزبانی اعضای انجمن برگزار نموده استدر راستای تحقق این هدف استراتژیک و به منظور همکاری های علمی در بین اعضا و ایجاد ارتقاء و خودباوری و آشنا نمودن اعضا با محققان و صاحب نظران در رشته های گوناگون ، بازدید آموزشی در تاریخ  ۳ شهریور ۹۴ از ساعت ۹ الی ۱۴،با حضور اعضای هیات مدیره انجمن ،اعضای کارگروه صنایع غذایی و نمایندگان انجمن مهندسی کیفیت غذای مازندران، ارزیابان جایزه ملی کیفیت و نمایندگان شرکت های حقوقی عضو انجمن در شرکت پگاه تهران با هماهنگی انجمن مدیریت کیفیت ایران برگزار گردید.

 

در ابتدای جلسه آقای دکتر دبیریان مدیرتضمین کیفیت صنایع شیر ایران و رئیس کارگروه صنایع غذایی انجمن مدیریت کیفیت مباحثی را در خصوص استاندارد، تعریف کیفیت از دیدگاه های مختلف از جمله سازمان ملی استاندارد و سازمان غذا و دارو ارائه نمودند و معرفی کوتاهی از شرکت شیر پگاه تهران و محصولات آن برای حاضرین شرح دادند.

در بخش دیگر آقای دکتر جودکی مدیر تضمین کیفیت پگاه تهران ، در خصوص عملیاتی نمودن بحث کیفیت در تمامی سطوح شرکت پگاه تهران توضیحاتی را ارائه نمودند.

در ادامه آقای مهندس امامی عضو هیات مدیره انجمن مدیریت کیفیت ایران ، ضمن خوش آمدگویی به حاضرین و تشکر از مدیران مجموعه پگاه تهران در خصوص فراهم نمودن بازدید برای اعضای ؛ درباره اهداف انجمن برای تشکیل بازدیدها و دوره های مروری بر مفاهیم و تجربیات کیفیت در صنایع مختلف و لزوم شکل گیری این بازدیدها به فضایی جهت تبادل نظر و بحث و بررسی صحبت نمودند.

در ادمه اعضا ضمن معرفی و آشنایی با یکدیگر با توجه به برنامه زمانیندی تور آموزشی، بازدیدی را از خطوط تولید شیر و فراورده های آن ،انبارهای تامین مواد اولیه ، تولید شیرخشک و نحوه انجام بازرسی ها و چگونگی کنترل کیفیت محصولات صورت پذیرفت.

 

این بازید از ساعت ۹ الی ۱۴ در تاریخ ۳ شهریور ۹۴ در محل شرکت شیر پاستوریزه پگاه تهران برگزار گردید.

حاضرین:

شرکت سقزسازی کردستان،شرکت صحت، شرکت دوشه لبنی آمل(هراز)،شرکت لبنی صالح، شرکت بهارستان، شادشیر، انجمن مهندسی کیفیت مازندران، شرکت اس جی اس، شرکت شکلی ، شرکت بورس کالای ایران ، فراورده های لبنی گلا آمل ، صنایع دریایی ایران، سایپا ،شرکت گلستان و روغن نباتی دامون

social position

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *